Kurucumuz / Yusuf KORKMAZ


İlk ve orta öğrenimini memleketi Kayseri’de, yüksek öğrenimini Ankara Eğitim Enstitüsü’nde tamamlayan Korkmaz, 1979 yılında öğretmen olarak başladığı kariyerini, Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Yönetimi Teftişi Planlaması ve Ekonomisi Bölümü mezuniyetine bağlı olarak, 1990 yılından itibaren eğitim müfettişi olarak sürdürdü.

Yayınlanmış olan çok sayıda makaleleri bulunmakta olup; eğitim sektöründeki bilgi ve deneyimlerini, idealleriyle birleştirerek Çağlar Eğitim Kurumları’nın kuruluşuna öncülük etmiştir.

Müdür Yardımcısı / Özlem ÖZDEMİR


2005 yılında Atatürk Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği’nden mezun oldu.Dershane ve özel okulda olmak üzere 12 yıl Sosyal Bilgiler Öğretmenliği yaptı.Tarihi konuda açık alan çalışmalarında bulundu.Çeşitli sosyal sorumluluk çalışmalarında yer aldı.Mesleği dışında Edebiyat ve Müzik alanlarında da çalışmalar yaparak çeşitli ödüller aldı.Halk Müziği alanında albüm çalışması ortaya koydu.2013 yılından itibaren Özel Çamlıca Çağlar Eğitim Kurumları’nda Sosyal Bilgiler öğretmeni ve okul Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Rehberlik Öğretmeni / İlkokul Müdür Yardımcısı / Hacer DALKILIÇ


2000 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü’nden mezun oldu. 2004 yılında M.E.B. Rehberlik ve Ölçme Değerlendirme Programına ve 2013 yılında M.E.B. Rehberlik Programına katılarak 10 yıldır rehber öğretmen olarak eğitim kurumlarında görev almaktadır. 2004 yılında bir yıl süre ile lise ve üniversiteye hazırlayan dershanede rehber öğretmen olarak görevine başladı. Özel okullarda okul rehber öğretmeni olarak görevini sürdürmüştür. 2014-2015 eğitim öğretim yılından itibaren Özel Çağlar Eğitim Kurumları’nda Okul rehber öğretmeni olarak görevine devam etmektedir.